Polecam Książki

które sam przeczytałem

Poniżej przedstawiam książki, które przeczytałem i które polecam. Dlaczego polecam? Te książki dużo wnoszą do życia każdego człowieka, zmieniają jego nastawienie, sposób myślenia i postrzegania świata. Pomagają zrozumieć otaczający nas świat i reguły nim rządzące. Jeśli jeszcze nie czytałeś tych książek to szczerze zachęcam. Na pewno nie pożałujesz.

Książki są dostępne w różnych formatach: książka tradycyjna drukowana, e-book czyli książka elektroniczna oraz audiobook czyli taka książka do słuchania. Jeśli ktoś nie lubi czytać to ten ostatni format przypadnie mu do gustu, bo można słuchać książek wszędzie, w pociągu, autobusie, w drodze do pracy, w samochodzie. Można ją wpleść w codzienne obowiązki. Dzięki temu staną się przyjemniejesze…

Bogać się, kiedy śpisz – Ben Sweetland

Jak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz.

Kup e-book   Kup książkę   Kup audiobook

Zdrowe odżywianie i jego sekrety – SERGEY KARPOV

W jaki sposób odpowiednie zdrowe odżywianie, poprzez dobór odpowiednich produktów żywieniowych i medycyna niekonwencjonalna może polepszyć Twoje zdrowie?

Kup e-book   Kup książkę

Bogaty ojciec, Biedny ojciec – ROBERT KIYOSAKI I SHARON L. LECHTER

Dowiedz się, czego bogaci uczą swoje dzieci na temat pieniędzy i o czym nie wiedzą biedni i klasa średnia. Ta prawdziwa historia mówi o tym, jak Twoje pieniądze mogą pracować dla Ciebie, tak abyś Ty nie musiał pracować dla pieniędzy.

Kup książkę

Darmowe e-booki

pobierz i czytaj

52 skuteczne psychorady – PSYCHORADA.PL

Zgodzisz się ze mną, że informacje ułatwiające życie, rozwiązujące problemy, wyjaśniające zawiłości natury psychologicznej powinny być zawsze dostępne dla każdego w każdym momencie jego życia, po to aby naprawdę mogły pomóc. Dlatego właśnie wydaliśmy tego e-booka, aby każda osoba stojąca na zakręcie życiowym, mogła znaleźć w nim pomocną wskazówkę.

Pobierz e-book

Zadbaj o swój głos – SYLWIA PRUSAKIEWICZ

Głos jest tym, co otrzymujemy raz na całe życie. Jesteśmy w stanie go zmieniać, doskonalić, szlifować jego detale, ale też – świadomie lub nie – możemy mu zaszkodzić.

Zapraszam Cię do przeczytania tego ebooka, dzięki któremu dowiesz się, jak skutecznie – przestrzegając pewnych zaleceń – możesz pomóc Twojemu głosowi w rozwoju.

Pobierz e-book